Loading...

O nás

Společnost Spectrum Bau s.r.o. je připravena k realizaci etapové výstavby bytových domů ve Velké Bystřici na ulic Nádražní. Cílem tohoto projektu je uspokojit zájem klientů o bydlení ve městě v blízkém dosahu Olomouce s kompletní infrastrukturou., historií a kulturním životním prostředím.  Ve spolupráci s projektantem byly bytové domy navrženy do lokality, kde tato výstavba doplňuje a rozšiřuje stávající bytový fond. Bytové domy jsou navrženy a budou realizovány z kvalitních stavebních materiálů s ohledem na proslunění všech bytů, taktéž na tepelné izolační vlastnosti, které zajistí novým budoucím uživatelům  – výhodné náklady na bydlení.

Zděný bytový dům A(1) bude podsklepen a bude mít 15 bytových jednotek. od 1+KK po 3+KK.

Prodej bude zahájen po 1.1.2017 výhradně přes tyto naše webové stránky. Vypracování smlouvy o smlouvě budoucí a další právní smlouvy spojené s prodejem bude postupně řešeno s právním zástupcem společnosti.

Cena sklepní kóje  = 20 000 Kč

V těsné blízkosti bytových domů vede cyklostezka do Olomouce, či na druhou stranu směr Hrubá voda. Ve vzdálenosti cca 300m je k relaxaci či sportu městský park a cca 500m centrum města. Město Velká Bystřice je skvělým místem pro život, jak svou polohou, tak i kompletní infrastrukturou, historií, kulturou a sportem.